צמות אתיופיות

לאירועים והפקות

חשבנו הרבה מה בעצם לכתוב על הפעילות שלנו, על איך שאנו עובדות ואיזו עבודה טובה אנחנו עושות, אז אחרי מחשבה ארוכה החלטנו לכתוב על כמה כיפית העבודה שלנו ולמעשה כל מה שאנחנו עושות זה חיים משוגעים .

אנו קבוצה המונה כ 4 בנות, שעוסקות בתחום עיצוב השיער שנים רבות, בעלות ניסיון רב בקליעת צמות באירועים, מסיבות ושלל הפקות ופסטיבלים, 2 מאיתנו מתמחות גם בבניית ראסטות לרוב סוגי השיער, בקיצור כמו שאמרנו עושות חיים .

לאירועים ומסיבות

התאמה לסוגי האירועים השונים : בת מצווה, מסיבת יום-הולדת וגם להיערך לכמויות גדולות, אתם תתקשרו את השאר אנו נבצע, מסיבות ימי הולדת ובת מצוות כאשר כלת האירוע מזמינה אותנו לקשט את שערה ואת שיער חברותיה, בשלל תסרוקות מעוצבות הכוללות צמות ייחודיות, אנו אטרקציה מקורית למסיבת בנות וימי הולדת .

הפקות ופסטיבלים גדולים

אנו ערוכות גם להפקות גדולות, ניסיון רב בהקמת דוכני ענק בקליעת צמות בשטח, בניית ראסטות והכל כמובן עם תוספות יחודיות, חרוזים, קישוטים זוהרים ושלל חוטים שיפארו את ראשי החוגגים בפסטיבלים הגדולים .

ליחידים

כן גם ליחיד או יחידה אנו מבצעים, קליעת צמות ובניית ראסטות, עפ"י הזמנה אישית, ומגיעים לבית הלקוח/ ה המחירים הינם שונים מהזמנה למסיבות ולהפקות אך גם מדובר בהשקעה הרבה יותר רצינית ומותאמת לבקשת הלקוח/ ה .

להזמנות לחצו כאן

פרסומות