צמות אתיופיות

לאירועים והפקות

פורסם ע"י admin On פברואר - 29 - 2012

 

דרך נוספת לעצב את השיער בצורה יצירתית ומעניינת היא צמות, קליעת צמות יכולה בהחלט להוות אופציה מיוחדת עבור מי שרוצה לעצב את השיער לאירוע מיוחד, מסיבה או סתם לשבור שיגרה, איך עושים את זה ? כמה זמן זה דורש ? כל התשובות בפנים .

קליעת צמות למי זה מתאים ?

לכל אחד ואחת מאיתנו סוג שיער שונה, אז כיצד נוכל לדעת שסוג צמות כאלה או אחרות מתאימות לנו ? התשובה היא קודם כל, ניתן לקלוע צמות לכל סוג שיער, ההבדל הוא כיצד ניתן לעשות זאת ובאיזה דרך לשמור עליהם, בסוג שיער מקורזל מאוד קרי שיער אפריקאי, ניתן לשמור על הצמות בקלות והן ניתנות לקליעה במהירות, המושג צמות אתיופיות הוא לא מקרי שכן עבור שיער מקורזל אך רך כשל אתיופים, קליעת הצמות הינן קלות ביותר והן נשמרות לאורך זמן.

עכשיו השאלה הגדולה, כיצד עושים זאת לשיער חלק, גלי, מתולתל רך ועוד, בקלות כמו שנאמר פה, פשוט קולעים את הצמות ומצמידים להן בסיום כל צמה, גומייה דקה, מהדקים את הגומייה אפילו מספר פעמים כדי לחזק וזה נשמר, ניסינו את זה תסמכו עלינו זה עובד .

כמה זמן דרוש לקליעת צמות ?

רבים הם סוגי השיער ושונים, כך גם תגובת השיער לעניין קליעת צמות, סוגי שיער מקורזלים ומתולתלים במיוחד יהיו נוחים וקלים ויארכו פחות זמן לעשותם, אם כי, עדיין לא מדובר בעבודה קלה, לעומתם סוגי שיער אחרים: חלק או גלי הינם אורכים יותר זמן ומחשבה, שכן השיער מגיב אחרת לקליעת הצמות אבל התוצאה בהחלט יפה ומעניינת .

קליעת צמות כיצד ?

אם תנסו לעשות את זה לבד בבית, לא בטוח שתסיימו, קליעת צמות צמודות שיער הינה עבודה לא קלה כלל, יש לוודא תחילה שהשיער מסורק כהלכה, רק כאשר כל השערות על הראש הופרדו ע"י מברשת או מסרק ( תלוי בסוג שיער ובנוחות שלכם ) אפשר להתחיל במשימה, השיטה הישנה עובדת הכי טוב, זוג הידיים שקולעות את הצמות תשב על כיסא נוח עם משענת לגבה ואילו הראש לו היא תקלע את הצמות ישב מתחת, כך שהעבודה תתבצע בנוחות, מאחר ומדובר בעבודת זריזות ידיים, תלוי כמובן בצפיפות הרצויה ובסוג הצמות .

נשים או גברים ?

קליעת הצמות לא מיועדת רק לנשים והיום כמעט כל עיצוב שיער ניתן להגדיר כ " יוניסקס ", כזה שמתאים לכולם, גברים רבים ברחבי העולם מתהדרים בשלל עיצובי צמות, ילדים, צעירים וגם מבוגרים, כבר היום ניתן לראות במדיה השונה, אפילו מפורסמים רבים שמפארים את המסך בצמות צמודות שיער .

הזמינו עוד היום, קליעת צמות מקצועית

קטגוריות: כללי

סגור לתגובות

פרסומות