צמות אתיופיות

לאירועים והפקות

מאחר ואנחנו מספר בנות שחלקן עושות בניית ראסטות וחלקן קליעת צמות, אנחנו זמינות לכל עבודה ולרוב רחבי הארץ, במידה והינכם מזמינים אותנו לאירוע או הפקה נוכל להגיע כצוות, תלוי בסדר גודל האירוע. במידה וההזמנה הינה ליחיד/ה , השירות הינו בבית הלקוח או בכל מקום שיקבע מראש .

רצוי שההזמנה תעשה מראש על מנת שנוכל להתאים את יומן האירועים שלנו לשלכם, הקבוצה שלנו מקבלת הזמנות רבות גם ממפעילי אירועים ומפיקי מסיבות רבים ועל כן רצוי לתאם תאריכים מדויקים לאירוע שלכם .

שאלות נפוצות / קליעת צמות, בניית ראסטות

ישנם רבים שתחום קליעת הצמות ובניית ראסטות הינו חדש להם, אנחנו מעלים כאן כמה מהשאלות הנפוצות בהן נשאלו במרוצת הזמן .

שאלה : כמה זמן אורכת עבודת קליעת הצמות ?

תשובה : קליעת צמות תלויה בעיקר באורך השיער, אך יש התייחסות גם לסוג השיער, לדוגמה : שיער חלק וארוך ייקח זמן רב יותר משיער מתולתל וקצר, הכל עניין של סוג שיער .

שאלה : האם ניתן להזמין אותנו עבור קליעת צמות רק בחלק מסוים בשיער ?

תשובה : כן, ניתן להזמין קליעת צמות רק עבור חלק מהראש, עם זאת יש לקחת בחשבון שההזמנה מתבצעת עבור כמה אנשים ולא להזמנה בודדת בלבד .

שאלה : מה קורה עם השיער לאחר בניית הראסטות ?

תשובה  : עבודת בניית הראסטות יכולה להתבצע בכמה דרכים, רוב הדרכים מובילות לכך שלאחר תקופה מסוימת אין דרך אלא לגלח את הראש כדי לחזור לשיער המקורי .

שאלה : מה העלות לקליעת צמות והאם יש הבדל בכמות ההזמנות ?

תשובה : העלות משתנה מאדם לאדם, בשל סוג השיער ואורכו, כמובן שכמות ההזמנות משנה את המחיר, ישנה אפשרות כמו מספר לקוחות, לקבוע מספר הזמנות בחודש ולהוזיל את המחיר מראש

שאלה : האם אוכל להזמין אתכם לכל מקום בארץ ?

תשובה : אנו לרוב מגיעים לכל חלקי הארץ כאשר מדובר במסיבה, אירוע כמו בת מצווה, להזמנות ליחידים רצוי שההזמנה תהיה במרכז הארץ, אחרת העלויות הינם גבוהות בשל הנסיעות .


שאלה : צריך להכין את השיער לפני קליעת צמות ?

תשובה : אין צורך בכלל, אנחנו נסרק, נקלע ואתם תקבלו תוצאה מדהימה.


לבירורים והזמנות ליחצו כאן

צוות האתר

פרסומות